Th kancelář výrobny krmiv a kamion Man na dopravu pytlovaných krmiv
Souprava na dopravu pytlovaných krmiv

Ekonomický krmný den pro koně? Zlepšení nasvalení a kondice koně, snadná ovladatelnost, dobrá aktivita pod sedlem, radost z pohybu. Omezení pocení, výborná chutnost granulí, snadné dávkování - to je jedinečný Th Program výživy koní s EMAC.

Jak zvýšit produkci mléka u dojnic? Zlepšit obsah tuku a bílkoviny v mléce? Teplotní stres a nádoj mléka? Zlepšení odchovu telat a ranného zapuštění zdravých rámcových jalovic?

Pravidelná snáška vajec? Jak získat 9 vajec každý den od 10 nosnic?

Zdravý a úspěšný odchov a výkrm králíků?

Ekonomický odchov selat a výkrm prasat? Nízká konverze ve výkrmu a přírůstku nad 800 g/den?

Středisko výroby krmiv vyrábí krmné směsi pro vlastní chov mléčného holštýnského skotu. Zaměřuje se zejména na speciální výrobu krmiv individuálně pro větší chovy.

Co je to EMAC? (Energetický Metabolismus Aktivující Complex). Tento komplex vychází z doplňkových látek registrovaných pro humánní účely, je tudíž velmi bezpečný, vysoce stravitelný a účinný.

Mezi speciální krmiva patří Th Program výživy koní s EMAC, který obsahuje 13 druhů krmiv pro všechny druhy a kategorie koní. Jedinečné složení každého krmiva dává chovatelům, trenérům, jezdcům možnost výrazně pozitivně ovlivnit kondici koní, osvalení, aktivitu, zdravotní stav, reprezentativnost koní při srovnatelných nebo nižších nákladech na krmný den. V průměru se cena 1 krmného dne pohybuje od 0,5 EUR udržovací režim, okolo 1 EUR u lehké až střední práce, pro špičkové dostihové koně je nejdraží krmný den až 1,8 EUR. Th krmiva pro koně mají výbornou chutnost, vysokou stravitelnost a během 3 měsíců Vám dokáží svou práci. Kontaktujte nás u proveďte si srovnávací test oproti vašemu stávajícímu krmivu. Nechejte poromluvit výsledky s Th krmivy, nikoliv pouze lákavé letáky a reklamy.

Krmiva pro zoologické zahrady vychází ze specifických potřeb jednotlivých kategorií. Zejména pro býložravce, přežvýkavce, lichokopytníky, divokou lesní zvěř jsou určeny speciální druhy krmiv Th Zoo A, Th Zoo B, Th Zoo C, Th lichokopytníci, Th Sobi, Th Losi, Th Lesní zvěř, Th Sloni.

 

Krmiva pro drůbež jsou rozdělena a sestavena podle dostupnosti k vlastní obilovinám odběratelů, jako kompletní, nebo doplňková s přimícháním vlastních obilovin. Každý si tak může vybrat podle svých možností optimální krmivo pro své zvířata. Drobnochovatelé uvítali doplňková krmiva pro nosnice a králíky balené v 25 a 10 kg balení.

 

Krmiva pro skot se vyrábí tzv. na míru jednotlivým podnikům a velkoodběratelům, aby optimálně doplnily krmné dávky, umožnily dávkovat doplňkové látky (močovina, propionát vápenatý, atd.), a také zjednodušily proces výroby krmiv a ušetřily čas zootechniků. Obsahují doplňkové látky, které se nemohou míchat nebo zkrmovat na přímo v družstevních míchárnách s aktivními látkami relativně s nízkým denním dávkování na dohodnutém nosiči.

Krmiva pro prasata jsou zejména doplňková, která po přidání obilovin v určitém poměru vytvoří kompletní krmivo. Pro velké výkrmce prasat se vyrábí doplňková krmiva Th BV 1 a Th BV 2 s možností plynulých výkrmových křivek.

Krmiva pro hlodavce, drobnochovatele králíků, činčil, laboratorních myší a potkanů, jsou vytvořené speciální krmiva.

Napište nám: krmiva@renofarmy.cz

Objednávky posílejte na e-mail či volejte do kanceláře tel.: 770 123 894

Ing. Alena Pechová mobil: 770 177 900,

Poradenský servis: Ing. Aleš Rusek mobil: 602 749 787